На Часі: З Лідером “удару” На Рівненщині На Часі Програми Новини Рівного Відео On-line Все Про Телекомпанію Телеканал «рівне 1»

Трибунал для президента росії володимира путіна за воєнні злочини в Україні точно буде, але на його створення потрібен час. Також рф чекає найскладніший період після його смерті, сказав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. Генеральний секретар ООН Антоніу Ґутерріш заявив про потребу реформи Ради безпеки ООН. Про таку реформу говорять давно, але нинішня неспроможність Ради безпеки – через вето Росії – зупинити російську агресію проти України лише висвітлила нагальність такого реформування. Але все одно повертаюсь до фінансування.

Я вже про механізм мовчу, бо з ним, мабуть, зовсім мало людей з паспортом залишиться. Але точно людям із окупованих територій треба поставити відповідні запитання про “ДНР-ЛНР”. Тобто потрібно обмежувати у виборчих і політичних правах громадян, у яких до кінця відсутнє розуміння того, що реально відбулося. Бо величезна кількість росіян, порусифікованих і тих, хто хоче бути з росією, відступає з окупованих територій, коли туди заходять ЗСУ.

інтерв'ю з міськими лідерами

А «правила гри» — це та ідея, яку хтось має створити. Вплив через ідею набагато потужніший, системніший, аніж будь-який лобовий вплив людини на людину. За результатами деяких соціологічних досліджень, Садовий має всі шанси бути переобраним на посаду міського голови уже втретє. В інтерв’ю Радіо Свобода він розповів про фінансування своєї партії, відносини з олігархами і те, чи є корупція у Львові. Реформа «вторинки» поставила перед нами нові виклики, а відтак вималювалися нові завдання.

Популярні За Тиждень:

Воно ще далеке від “найкраще” та “всім”, проте видача певних ресурсів існує. Крім того, є значна допомога міжнародних волонтерів, гуманітарних громадських організацій, які взяли на себе цю роботу. Вони роблять її якісніше, дешевше, ефективніше.

І коли ми сьогодні шукаємо людей по всій Україні, як правило, в тих списках, можливо, 5% – члени партії. Дуже багатьох ми просимо, переконуємо, і це моя надзвичайно велика відповідальність, тому що бренд, прізвище – я це даю, будь ласка, творіть. І дуже важливо, щоб у кожному місті нашої держави з’явилися у владі самодостатні люди, які мають власну думку, власну позицію, незалежні, вільні. Публічним наслідком цієї позиційної “рокировки” представників “Голосу”, здесь окрім звернення Казаряна, став також перерозподіл обов’язків між заступниками міського голови, які ініціював Анатолій Бондаренко. Панв Віра вважає що вчителі повинні допомагати учням розвиватися як свідомі громадяни своєї країни. Адже якщо молодь буде розвивати свої лідерські якості ще зі шкільної парти, то буде впевнена у своїй важливості, зможе твердо відстоювати свою думку та впливати на прийняття рішень спочатку для малої справи, а згодом і для великої.

Прокоментувати Скасувати Відповідь

Я знаю, що ви прямо причетні й до освітніх продуктів. Антикорупційна тематика затребувана на місцях. Звичайно, еволюція відбувається, коли ти — громадський активіст, громадський лідер ще до потрапляння в місцеве самоврядування, у тебе суперпопит. А коли вже потрапляєш усередину місцевого самоврядування, знайомишся з системою, то втрачаєш трохи інтересу до антикорупції, бо в цих умовах треба шукати баланс ефективності.

Тобто, замість “неправда”, скажу “брехня”. Люблю чітко називати речі своїми іменами. Думаю, що місцеві громади й території отримають потужний імпульс у своєму розвитку. Звичайно, маю в планах працювати з усіма цими лідерами самоврядування, забезпечити їх освітою, навчанням, тренінгами, консультаціями, вашими хорошими матеріалами, кращими практиками. Власне, до міської ради балотуюся, аби підтримати достойних, професійних людей.

Одного ранку прокинувся і зрозумів, що за 37 років сліду не залишив. Гори – це найкращий формат відключення від зовнішнього світу. Через 3-4 дні в поході розумієш, скільки енергії витрачаємо на телефон. Основні сили витрачають на підйом, а про спуск вже не так думають. Ейфорія минає і люди починають легковажити. Я переміг сам себе, а не підкорив Еверест», – каже Роман Городечний.

Тобто в Україні фактично немає стабільних інститутів, які можна назвати партіями, а не проектами. А тому, коли жінка приходить в політичний проект, є велика ймовірність демотивації. Законодавство дозволяє бути кандидатом до рад різних рівнів.

Активно включався в обговорення процесів децентралізації, представляв інтереси міста на нарадах у Міністерстві громад і відстоював створення Володимир-Волинської міської громади та об’єднання району з центром у Володимирі. Дуже важливою була наша зустріч з тодішньою міністеркою освіти Лілією Гриневич, завдяки чому вдалося відстояти ліцей «Центр освіти». Активно співпрацював Міністерством екології, Фондом енергоефективності.