Rework Ця книжка змінить ваш погляд на бізнес, Дж Фрайд, купити на Bookopt

Раніше я займався туристичним бізнесом, з офісом і мав 11 людей в команді. Після того, як згорнув цей бізнес, заснував новий – без офісу, з командою, яка працює віддалено, та набагато більшим доходом. “Планування — це вгадування. Якщо ви не маєте хисту https://izmacity.com/articles/302036/bezpechni-finansovi-operacii-dlya-gembleriv провидця, то довгострокове бізнес-планування буде для вас не більше ніж фантазуванням.” В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст.

Настав час відкинути традиційні уявлення про ведення бізнесу! Довідайтеся, як започаткувати справу чи вдосконалити власний бізнес. Ця книжка змінить ваш погляд на бізнес. (Укр) КСД відправляється лише в ті міста, де працюють відділення Нової пошти та Укрпошти. Також є можливість самовивозу з наших магазинів. Більш детальна інформація є в розділі Доставка. (Укр) КСД у нашому магазині клієнт має можливість поділитися своїм враженням, це дозволить іншим користувачам звернути на це увагу.

rework. ця книжка змінить ваш погляд на бізнес дж. фрайд, д. х. хенссон

Лист буде відправлено в службу підтримки. Ми докладемо всіх зусиль для того, щоб відповісти вам максимально швидко. “Безліч компаній … слідують за новітніми трендами і технологіями. Це доля дурнів. Ви починаєте концентрувати на моді, а не на суті.”

Rework. Ця книжка змінить ваш погляд на бізнес. Фрайд Д. (Укр) КСД ( (

Натхнення – це магічний стан, він помножує продуктивність і мотивує. Якщо воно вас відвідало, хапайте його й беріться до роботи. “Ніколи не буває ідеального часу для того, щоб почати. Ви завжди занадто молоді, старі, зайняті, пригнічені. Чекати означає не розпочати”. На жаль, дуже часто наше оточення пророщує в нас сумніви. І вже ніби не так віриш у свої плани на бізнес.

Цікавий світ власного досвіду автора, певні виводи і кейси беру до уваги. Тільки постійні клієнти КСД мають можливість залишати коментарі. Якщо ви постійний клієнт КСД, будь ласка, авторизуйтеся. Поштомат Нової Пошти – безкоштовно від 500 грн.

Натхнення – продукт із коротким терміном придатності!

Ця книжка — для природжених підприємців, представників поведінкового типу А — ініціативних, конкурентоспроможних, динамічних, активних і наполегливих людей бізнес-світу. Людей, які відчувають себе народженими для того, щоб створювати, очолювати й перемагати. Якщо у вас немає правильних людей в колі спілкування, то обов’язково придбайте цю книгу. Автори вважають, що ділитися треба всім, що ви знаєте.

Використовуючи даний сайт, ви даєте згоду на використання файлів cookie, які допомагають нам зробити його зручнішим для вас. Степане, оскільки цю книжку видавали не ми, у нас наразі немає можливості розмістити її електронний варіант. Якщо у майбутньому така можливість буде, ми це із задоволенням зробимо.

Анотація  “Rework. Ця книжка змінить ваш погляд на бізнес”

Замість традиційних порад (написати бізнес-план, шукати інвестора, вивчити конкуренцію), автори пропонують перестати говорити і почати працювати. Ідеї цієї книги спровокують та надихнуть Вас. Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. А ще це турбота про природу – для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини. У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення. ✔️ txt – підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп’ютері.

Ганна Городецька (українською мовою)180,00 грн. А якщо вас цікавить ще більше книг іноземних авторів, радимо погортати сучасну зарубіжну літературу. Відділення Нової пошти – безкоштовно від 799 грн. У випадку виявлення браку, покупець має право обміняти товар на товар належної якості, або здійснити повернення коштів. Більш детальна інформація є в розділі Повернення. Мар’яна Савка (українською мовою)320,00 грн.