Apple вперше дозволить завантажувати сторонні програми на iPhone, але тільки в ЄС

IPhone, Apple та будь-які інші назви продуктів, назви послуг або логотипи, на які посилаються тут, є товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками Apple Computer. Вбудований редактор PDF може вставляти сторінки з наявних файлів або сканувати, видаляти сторінки та повертати сторінки. Спеціальні налаштування для окремих епізодівПопри те, що стенограми Apple охоплюватимуть усі вимовлені слова, музичні тексти не транскрибуватимуться. Стенограми епізодів з попереднього каталогу будуть «додані з часом». Водночас подкастери зможуть надавати власні розшифровки чи відредагувати стенограму, згенеровану ПЗ Apple автоматично.

Загальносистемний переклад дозволяє користувачеві перекладати текст у всіх стокових програмах, вибравши його та торкнувшись опції «Перекласти». Фокусування автоматично синхронізується на різних пристроях iOS в одному обліковому записі iCloud. Разблокировка iPhone с Apple Watch могла не работать на моделях iPhone 13. Слухові апарати для iPhone можуть втратити зв’язок у деяких сторонніх програмах. Хочете отримати оновлення або виникають проблеми з оновленням? При використанні матеріалів сайту обов’язковою умовою є наявність гіперпосилання в межах першого абзацу на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням бренду видання AIN.UA. Матеріали з позначками «Новини компаній», «Анонси», «Акції», «Блоги» та PR публікуються на правах реклами.

Завдяки значним оновленням у програмі «Повідомлення» тепер можна змінювати повідомлення і скасовувати їх надсилання. Функція «Візуальний пошук» дає змогу виокремити обʼєкт на тлі у зображенні та скопіювати й вставити його в програмі, як‑от «Пошта» чи «Повідомлення». IOS 16 також містить оновлення для програм «Пошта», «Карти», «Гаманець», «Здоровʼя» тощо. IOS 15.1 додає SharePlay — абсолютно новий спосіб спільного проведення часу з родичами й друзями у FaceTime. IOS 15 містить покращення звуку й відео для FaceTime, зокрема просторове аудіо і портретний режим. Функція «Поширено для вас» показує у відповідній програмі статті, фотографії та інший вміст, який надіслано вам через бесіди в Повідомленнях.

ios 15.4.1 що нового

Що ще гірше, Apple каже, що їй відомо про повідомлення про те, що “проблема могла активно використовуватися” шахраями. Результати лабораторних досліджень дозволяють імпортувати лабораторні результати у програму «Здоров’я» від постачальника медичних послуг. Додано аналіз тенденцій, тобто горизонтальні лінії, які показують тенденцію різних параметрів у довгостроковій перспективі. SharePlay дозволяє слухати музику або дивитися фільми одночасно з друзями. RealityKit 2 — це AR API, який може швидше захоплювати об’єкти, застосовувати власні шейдери та використовувати динамічні активи.

Залишити коментар Скасувати відповідь

Apple випустила оновлення iOS 17.2.1, яке вже доступне для скачування на сумісних iPhone. Оновлення вже можуть протестувати користувачі з акаунтом розробника. Відкрита бета-версія ПЗ вийде найближчим часом, а на стабільний реліз варто чекати через місяць.

Найобговорюваніше

Це оновлення дуже важливе, хоча воно є додатковим оновленням. Активувавши реєстрацію цієї програми, користувач може установити 7-денний період часу, коли різні програми отримують доступ до певних даних та доменів або вебсайтів, які вони відвідують. Додано новий контрольований параметр під назвою «Стійкість при ходьбі», який визначає ризик падіння за допомогою гіроскопічних датчиків, які вимірюють рівновагу, стабільність та координацію. Приватне реле маскує IP-адресу користувача, зберігаючи регіон, але не фактичне місцезнаходження.

Також Apple дозволила публікувати в App Store сервіси для стримінгу ігор. Ще в iOS 17.4 з’явилися нові емодзі, стенограми подкастів, дещо оновлений браузер Safari та розширені налаштування функції Stolen Device Protectio. Зміни Apple https://dity.ogo.ua/family/chy-mozhna-pyty-dystylovanu-vodu/ відбуваються напередодні 7 березня – це час, до якого компанія має виконати вимоги Закону про цифрові ринки в Європейському Союзі (Digital Markets Act – DMA). Таким чином, ці зміни стосуються лише користувачів iPhone у 27 країнах ЄС.